KARİYER

Bizimle çalışmak ister misiniz? Harika! Sunacak çok şeyimiz olduğunu düşünüyoruz: profesyonel bir ortam, heyecan verici projeler, uzman ekipler, tanınmış müşteriler ve iş-yaşam dengesinin önemini kabul eden bir kültür. Başarılı şirketleri daha da başarılı kılmak için buradayız – ve bunu yalnızca işlerine bağlı ve tutkulu mükemmel çalışanlarla yapabiliyoruz. Bizimle çalışmakla ilgileniyor ancak burada yeteneklerinize uygun bir iş listelemiyor musunuz? Yine de başvurunuzu bize gönderin. Biri müsait olur olmaz sizi değerlendirmekten mutluluk duyarız.

Stajlar
Markalar ve nasıl iletişim kurdukları konusunda tutkuluysanız, yaratıcı bir ortamda çalışmanın tadını çıkarın ve harika kişiliğinize uyacak şekilde omuzlarınızda iyi bir kafa varsa; 2F2R Creative tam size göre. Ajansımızın tüm alanlarında staj imkanı sunuyoruz. Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca bir veya daha fazla proje ekibinin tam üyesi olacaksınız, bu da alanınızda zaten sağlam bir geçmişe ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Bu nedenle eğitimlerinin en az yarısını tamamlamış stajyerler almayı tercih ediyoruz. Hala birkaç sorunuz mu var? Bizi aramaktan veya bize e-posta göndermekten çekinmeyin. Başvurunuzu dört gözle bekliyoruz.

Serbest
Serbest çalışanların, kurumsal tasarım, çevresel markalaşma, hesap yönetimi, danışmanlık, metin yazma ve diğer alanlarda proje bazında bizimle çalışmasını her zaman arıyoruz. İlgilenen? Bize portföyünüzü ve kısa bir özgeçmişinizi gönderin ve günlük ücretlerinizi bize bildirin. Sizi serbest çalışan havuzumuza dahil etmekten mutluluk duyacağız ve bir sonraki proje geldiğinde sizinle iletişime geçeceğiz.

2F2R ( İki Fikir ) Creative olarak büyüyor, yeni yazılım / hizmet / teknikler geliştiriyor, sürekli ilerliyor ve yeni başarılara açılıyoruz. Bu süreçte tabiki ailemize katılarak heyecanımızı paylaşacak, ilerlemeye destek olacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Her pozisyonun gerektirdiği nitelikler farklı olmakla birlikte tüm adaylarda aradığımız ortak nitelik, adayların işini sevmesi, kendini geliştirmek ve sorumluluk almakta istekli olmasıdır. Bizimle çalışmak isterseniz aşağıdaki formu kullanarak fotoğraflı, güncel bir özgeçmiş gönderin. Belirtmek istediğiniz hususlar veya mesajınız varsa “Notlar” kısmına yazabilirsiniz. Aramıza katılmak istediğiniz için de ayrıca teşekkür ederiz.


Bunların da haricinde bir fikriniz mi var?

Lütfen tüm proje, fikir, melek yatırımcı talebi ve/veya sanatçı ve iş başvurularınız için bize ulaşın! Enerji önemlidir ama Sinerji herşeydir! Sizi bekliyor olacağız...